PRZESTAWIAMY DRUGĄ KANDYDATKĘ DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

PRZESTAWIAMY DRUGĄ KANDYDATKĘ DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/21
NADIA BARANOWSKA KL. VIIB

Hej! Nazywam się Nadia Baranowska, mam 13 lat i jestem uczennicą klasy 7b. Jestem rozsądna, pracowita, obowiązkowa i oczywiście kreatywna. Interesuję się fotografią i lingwistyką. W wolnym czasie lubię oglądać filmy i spotykać się ze znajomymi. Będę dążyła do tego żeby wszystkie moje plany były zrealizowane mimo koronawirusa.

Moje pomysły:

Skrzynka pomysłów (najciekawsze będą zrealizowane)

Maraton filmowy

Festiwal kolorów

Poniedziałki bez kartkówek

Urodziny bez pytania

Piknik na terenie szkoły

Kontynuacja piątków bez prac domowych

Maraton gier komputerowych

Szkolna wersja twoja twarz brzmi znajomo

Dzień piżamy

Dzień skarpetek i klapek

Turnieje piłki nożnej, koszykówki i siatkówki

Noc w szkole

Przerwa na świeżym powietrzu

Wybory na miss i misstera szkoły

Taneczne przerwy

Festyn

Gazetka szkolna

Bitwa na śnieżki

Sprzedawanie przekąsek

Kółko plastyczne dla najmłodszych

Niespodzianka na dzień dziecka

Wyjazd do schroniska

Dzień lekkiego plecaka w którym bierzemy do szkoły tylko piórnik i zeszyty

Liczę na wasz głos❤

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij