Przedszkolny Konkurs „Ozdoby Bożonarodzeniowe”

 

Przedszkolaki z wszystkich grup wraz z rodzicami wzięły udział w konkursie  pt. ” Ozdoby Bożonarodzeniowe”. Kultywowanie tradycji, rozwijanie kreatywności i aktywności twórczej, to niektóre z zadań edukacji przedszkolnej, a także cele świątecznego konkursu. Oryginalność kompozycji, pomysłowość i wykorzystanie materiałów naturalnych widoczna była w każdej pracy konkursowej. Wszystkie ozdoby zostały wysoko ocenione. Każdy z uczestników otrzymał  słodką  nagrodę. Dziękujemy rodzicom i dzieciom  za zaangażowanie i przekazanie prac na Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy, z którego  dochód przeznaczony zostanie na pomoc najbardziej potrzebującym.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij