Przedszkole czynne od 6 maja

 

Szanowni Rodzice

Dyrektor Zespołu Szkół w Komorowie informuje, że od dnia 6 maja przedszkole jest czynne.

W związku z powyższym proszę rodziców, którzy nie mają możliwości zapewnienia opieki dla dziecka w czasie pandemii COVID-19 o deklarację powrotu dziecka do przedszkola. Deklarację do dnia 5 maja br. do godz.10:00, można wysyłać na adres e-mail szkolakomorow@buziaczek.pl z tytułem „Deklaracja” lub skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 44-7237693 podając:

  1. imię i nazwisko dziecka,

  2. aktualne miejsce pracy rodziców,

  3. godziny przebywania dziecka w przedszkolu.

Pierwszeństwo powrotu do przedszkola mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z przeciwdziałaniem pandemii.

UWAGA !

Zgłaszając gotowość powrotu dziecka do Przedszkola, pamiętajmy o bezwzględnym zastosowaniu się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa:

  • nie posyłamy dziecka do przedszkola, jeżeli ktoś z domowników przebywa na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy domownicy muszą pozostać w domu i stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza;

  • wychowawcy należy przekazać istotne informacje o stanie zdrowia dziecka;

  • do przedszkola przyprowadzamy TYLKO dziecko zdrowe – bez żadnych objawów chorobowych;

  • stosujemy się do zaleceń lekarskich, które mogą określić czas nieposyłania dziecka do placówki;

  • pamiętamy, o zaopatrzeniu dzieci, które ukończyły 4 rok życia w indywidualną ochronę nosa i ust podczas drogi do i z placówki;

  • nie przynosimy z domu do przedszkola niepotrzebnych przedmiotów i zabawek;

  • stosujemy się do procedur przedszkolnych zarządzonych na czas pandemii.

WAŻNE ! 

W przedszkolu nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa, zarówno przez dzieci, jak i nauczycieli. Nie ma jednak przeszkód, aby korzystać z takiej formy zabezpieczenia.

PAMIĘTAJMY !


To od Państwa rzetelnych informacji zależy zdrowie i życie wszystkich dzieci pozostających pod opieką przedszkola, Państwa, a także pracowników placówki.

Z poważaniem

Iwona Woskowicz

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij