PRZEDSTAWIAMY CZWARTĄ KANDYDATKĘ DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

PRZEDSTAWIAMY CZWARTĄ KANDYDATKĘ DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Cześć! Nazywam się Martyna Kawecka, chodzę do klasy VIII.
Jestem osobą odpowiedzialną i zdyscyplinowaną, dążę do wyznaczonych sobie celów i nie boję się nowych wyzwań. Uwielbiam się śmiać. Lubię czytać książki i oglądać filmy z serii o Harrym Potterze, słuchać muzyki i spotykać się z przyjaciółmi. Interesuję się lingwistyką, dlatego chętnie uczę się języków obcych. Lubię też język polski oraz historię.
Biorę udział w tegorocznych wyborach do Samorządu Uczniowskiego, ponieważ wierzę że mimo sytuacji z jaką przyszło nam się mierzyć, mamy możliwości by nasza szkoła była miejscem ciekawym i radosnym 😁
Moje cele to:
•kontynuacja piątków bez prac domowych
•pomoc słabszym uczniom w nauce
•aktywne i zdrowe przerwy
•dzień bez pytania dla jubilata
•konkursy międzyklasowe
•organizowanie w ramach klasy, a jak Covid pozwoli to i w ramach szkoły, dni tematycznych np: dzień tolerancji, dzień samoakceptacji ale też np: dzień filmowy, dzień przyjaciela itp
•organizowanie szkolnych imprez (takich jak Haloween, Andrzejki, wybory Miss i Misstera szkoły), nocowań i wiele, wiele innych ciekawych przedsięwzięć
Chciałabym być waszym łącznikiem z dyrekcją i nauczycielami, ale też wsparciem i pomocą. Jestem otwarta na wasze sugestie i pomysły 😊
Liczę na wasz głos!❣

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij