Profilaktyczne spotkanie z rodzicami „Stop dopalaczom”

W naszej szkole w dniu 1.04.2019 r. z inicjatywy pedagoga szkolnego odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas IV- III gimnazjum z psychologiem z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Tomaszowie Maz.- Panem H. Cabałą.

Prelekcja dotyczyła profilaktyki zdrowia psychicznego- poruszane w niej zagadnienia odnosiły się do zagrożeń spowodowanych sięganiem przez młodzież po środki psychoaktywne, a także zagrożeń wynikających z nadmiernego niekontrolowanego korzystania z internetu, telefonu itp.

Psycholog- terapeuta zwrócił rodzicom uwagę na ich niekwestionowaną rolę

w zapobieganiu uzależnieniom.

Spotkanie było elementem realizowanego na bieżąco programu wychowawczo- profilaktycznego szkoły oraz ogólnopolskiej kampanii „Stop dopalaczom”.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij