Pożegnanie absolwentów 2020/2021

25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej im. św. Huberta w Komorowie pod hasłem „Niech skrzydła wiedzy poniosą nas dalej…”  Z zachowaniem reżimu sanitarnego na uroczystość przybyli nauczyciele, rodzice i przedstawiciele klasy VIIa i VII b.

W programie uroczystości odbyło się przekazanie sztandaru szkoły. Skład osobowy klasy VIII: chorąży Adam Krześlak, asysta: Martyna Kawecka i Oliwia Bełch. Nowy skład osobowy: chorąży Hubert Drzazga, asysta: Natasz Ślusarczyk, Zuzanna Stępień. Odbyło się uroczyste ślubowanie absolwentów 2021.

Program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy VIII  pod kierunkiem pani Beaty Kielan składał się z trzech części. W pierwszej z nich uczniowie  podziękowali  dyrekcji szkoły, nauczycielom i pracownikom za trud włożony w wychowanie i nauczanie. Druga część przeznaczona była dla rodziców. Nie zabrakło tu wielu wzruszeń i emocji. Ostatnia część to pożegnanie z kolegami „Ostatni raz z moją klasą”.

Przedstawiciele klas VIIa i VIIb przygotowali kilka słów pożegnania dla swoich starszych kolegów i upominki – poduszki.

Na szczególną uwagę zasługuje przemowa dyrektora Zespołu Szkół w Komorowie pana Dominika Kozara, który wiele ciepłych słów skierował do absolwentów, ich rodziców i nauczycieli. Następnie uczniowie wyróżniający się pod względem nauki otrzymali nagrody wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki oraz nagrody ufundowane przez szkołę. Rodzice nagrodzonych uczniów otrzymali listy gratulacyjne: Państwo Paulina i Paweł Kaweccy oraz Natalia Kiełpińska. Były również nagrody sportowe i za sukcesy z języka niemieckiego.

Przedstawicielka Rady Klasowej pani Paulina Kawecka podziękowała w imieniu rodziców za trud włożony w wychowanie dzieci i przekazał upominek na potrzeby szkoły.

Przyszła pora na uroczyste rozdanie świadectw ukończenia szkoły przez wychowawcę klasy panią Beatę Kielan. Z wzruszeniem i słowami pożegnania pani życzyła swoim uczniom, aby dostali się do wymarzonych szkół, aby spełniały się im marzenia, aby znaleźli wielu przyjaciół i aby „Skrzydła wiedzy poniosły ich dalej…”

 

 

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij