„Pomoc jednej osobie nie zmieni świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby”❤️

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i planów na nowy rok szkolny. Opiekunowie Samorządu Szkolnego składają serdecznie podziękowania wszystkim członkom Samorządu Uczniowskiego, którzy swoją pracą i zaangażowaniem wnieśli wiele dobrego w życie szkolne. Szczególne podziękowania kierujemy do Zarządu Samorządu Uczniowskiego: Wiktorii Pater – przewodniczącej, Nadii Baranowskiej – zastępcy, Martyny Kaweckiej , Darii Mazurek , Nataszy Ślusarczyk, Antoniny Przyborek, Pauliny Szewczyk, Mileny Piwowarskiej, Julii Kwiatkowskiej, Michała Jajusa, Kacpra Spały. Swoim uśmiechem i wyjątkowym zaangażowaniem zasłużyliście na największe uznanie. Pragniemy podziękować tym osobom, które nigdy nie odmówiły pomocy. Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz co się trafi (Winston Groom „Forrest Gump” ) …nam pomimo trudnej sytuacji , ogromnych wyzwań, przytrafiła się fajna przygoda 😀, której nie zapomnimy. Być opiekunami takich uczniów 👍 przyjemność. Ta współpraca daje siłę i motywację nam nauczycielom. Dziękujemy za wsparcie i ogromne zaangażowanie w akcje charytatywne, przedsięwzięcia szkolne i ogólnopolskie. Choć życie czasami pisze niespodziewane scenariusze, zawsze byliście gotowi by podejmować coraz trudniejsze wyzwania 👏👏👏 Dziękujemy za współpracę i wspólne tworzenie historii naszej szkoły. Wam drodzy uczniowi, życzymy udanych, słoneczny i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu. Pozdrawiamy opiekunowie SU: Katarzyna Mazurek, Dominik Kozar, Monika Żerek

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij