Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

6 listopada 2018 roku reprezentacja klasy drugiej w składzie Lena Andrzejewska i Tomasz Sęk wzięła udział w turnieju Policyjna Akademia Bezpieczeństwa. Głównym celem konkursu jest:

  1. Popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa.
  1. Utrwalenie zdobytej wiedzy z zakresu ogólnego bezpieczeństwa oraz w ruchu drogowym.
  1. Propagowanie zasady fair-play podczas rywalizacji sportowej oraz w trakcie kibicowania.
  1. Integracja środowisk lokalnych na rzecz zagospodarowania czasu wolnego uczniom szkół podstawowych.
  1. Kreowanie pozytywnego wizerunku Policji w społeczeństwie.

Konkurs składa się z dwóch części. Test wiedzy rozwiązywany jest wspólnie przez członków drużyny. Test sprawności fizycznej wykonywany jest indywidualnie.

Reprezentanci naszej szkoły spisali się wspaniale zajmując miejsce tuż za podium. Tomasz zdobył nagrodę specjalna za wiedzę z dziedziny bezpieczeństwa na wsi.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij