Pokaz historyczny grupy rekonstrukcyjnej

18 maja 2018 roku odbył się w naszej szkole pokaz historyczny grupy rekonstrukcyjnej. W czasie tej niecodziennej lekcji historii uczniowie mieli okazję nie tylko zapoznać się z naszą drogą do odzyskania niepodległości, ale mogli także obejrzeć stroje historyczne oraz różne rodzaje broni. Pokaz historyczny był zatytułowany „Ku Niepodległej”. Prowadzący go młodzi pasjonaci historii pokrótce przedstawili dzieje Polski od trzeciego rozbioru w 1795 roku do 11 listopada 1918 roku, kiedy to po 123 latach zaborów nasz kraj odzyskał wolność. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji a później obejrzeli przygotowane przez naszych gości eksponaty historyczne. Ta żywa lekcja historii spotkała się z aprobatą młodzieży i nauczycieli.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij