Podsumowanie projektów profilaktycznych

W dniu 15.12.2017 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim odbyło sie uroczyste podsumowanie dwóch projektów, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Pierwszy byl realizowany w ubiegłym roku szkolnym pod nazwą „Młodzież na rozdrożu”. Wzięli w nim wówczas udział uczniowie klasy IV i V (obecnie V i VI), na wyróżnienie zasłużyli: Adam Krześlak i Bartłomiej Sygitowicz z kl. V oraz Zuzanna Kijo z kl. VI (najlepiej napisali test po zakończeniu warsztatów).
W tym roku szkolnym Pani Anetta Markiewicz z Fundacji Arka Nadziei przeprowadziła warsztaty, tym razem w starszych klasach: VII oraz II i III gimnazjum na temat „Promocja zdrowia- wiedza na temat HIV/AIDS. I tym razem po zajęciach uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę na ten temat, pisząc test podsumowujący. Nagrody w postaci dyplomów,  słodkości, i nie tylko, otrzymali: Oliwia Reszka, Aleksandra Socha i Adrian Chmielewski z kl. VII, Adrian Bukowski i Jakub Kozłowski z kl. II G, a także Martyna Pawełkiewicz, Magdalena Porczyk, Patrycja Piotrowska i Mateusz Chmielewski z kl. III G.

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij