Podsumowanie konkursu i kiermaszu wielkanocnego

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w ogłoszonym przez Szkolne Koło Wolontariatu konkursie  na „Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną”.

 Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Swoje prace zgłosiło 51 uczestników. Prace zachwycały różnorodnością i pomysłowością wykonania. Wśród tych niepowtarzalnych ozdób znalazły się różnego rodzaju wianki na drzwi, pisanki, dekoracje na plastrach drewna, zajączki i wiele, wiele innych.

  Wybór najpiękniejszych prac był niezwykle trudny. Jury przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych:

Kategoria I – Przedszkole

I miejsce:

Olaf Witczak

Zuzanna Stasiołek

II miejsce:

Agata Bazler

Noemi Pytel

Filip Filicha

III miejsce:

Wiktor Kozar

Szczepan Cukier

Kategoria II – Klasy I-III

I miejsce:

Agata Czapnik kl. 3b

Julian Witczak kl. 2b

II miejsce:

Tadeusz Kupis kl. 2a

Nadia Kozar kl. 3b

III miejsce:

Franciszek Bazler 2b

Adrianna Szymańska kl. 3a

Filip Korzeniowski kl. 1

Kategoria III – Klasy IV-VIII

I miejsce:

Julia Nowak kl. 6

II miejsce:

Sebastian Podlasek kl. 4

III miejsce:

Magdalena Czapnik kl. 5

Wyróżnienia:

Joanna Szymańska kl. 6

Maja Biniek kl. 2a

Julia Walaszczyk przedszkole

Patryk Dębiec przedszkole

Składamy GRATULACJE laureatom i wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie.

Nagrody i dyplomy wręczymy po powrocie do szkoły.

 Prace zgłoszone na konkurs zostały przekazane na Kiermasz Wielkanocny . Dochód ze sprzedaży stroików będzie przeznaczony na zakup nagród oraz umożliwi podejmowanie kolejnych inicjatyw, ogłaszanie konkursów i innych działań Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego.

Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie!

Pozdrawiamy serdecznie

opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu Magdalena Andryszczak i Mariusz Pruski

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij