Podsumowanie akcji „Pomoc dla dzieci w Gruzji”

Pragniemy poinformować, iż co prawda z dużym opóźnieniem, ale w całości, dotarła do Gruzji paczka z darami zebranymi podczas akcji „Pomoc dla dzieci w Gruzji”.

Przedstawiamy fragment listu od Księdza Witolda Szulczyńskiego z Gruzji – Tbilisi

„Dzień Dobry i Szczęść Boże, 
Boję się, że ja słowami nie będę wstanie wyrazić tej wielkiej radości, wdzięczności  moich współpracownic i mojej. Radości tych ludzi, których dzięki Pani, Paniom, dzięki Waszej pomocy i życzliwości będziemy mogli obdarzyć. Za to ze będziemy mogli pomoc wielu biednym rodzinom i okazać im odrobinę radości i zaświadczyć dzięki Wam, Kochani w sposób bardzo konkretny, ze Bóg jest Miłością, za to wszystko SERDECZNIE DZIEKUJE  !  ….. 

Wiem z pewnością, ze ta paczka została przygotowana przez Ludzi, Osoby WIELKIEGO SERCA.

SERCA WIELKIEGO DOBREGO I WRAZLIWEGO.  

Została przygotowana z wielkim sercem i dobrocią.  Pracuje w Gruzji 27 rok i od tylu mniej więcej lat pomagam osobom, najkrócej mówiąc biednym, mniej szczęśliwym od wielu moich Rodaków. Osób, dla których para  butów,  kurtka dla dziecka, lek, codzienny gorący posiłek, często nawet kromka chleba sa marzeniem…. 

Widzę tutaj każdego dnia ludzi bardzo bogatych, piękne sklepy, bardzo dobre samochody…. ale widzę także każdego dnia ludzi którzy w śmietnikach szukają chleba, pożywienia… Najczęściej są to starsi ludzie…  

To niejako jedna strona medalu. 

Ale jest i druga. Druga strona medalu to ta paczka jaka od Was otrzymałem…… i pomoc – Konferencja Polskich Biskupów.

Będę mógł za te pieniądze kupić leki, jedzenie, pieluchy dla schorowanych staruszków nie wstających z łóżka, mydło… Będę mógł kupić zeszyty i książki dla dzieci z biednych rodzin… 

To jest ta druga dobra, Polska strona medalu. I za to  Drogie Panie, Wszyscy Ci którzyście  przygotowali te paczkę, za to serdecznie Wam dziękuje.  Ta paczka to wyraz  Waszej Solidarności i Waszego Człowieczeństwa. To widoczny znak ze w mojej Ojczyźnie ciągle są Ludzie, dobrzy Ludzie, wrażliwi na potrzeby i biedę drugiego człowieka. Nawet tego żyjącego w dalekim Kraju, w Gruzji.  

Drogie Panie z całego serca raz jeszcze Wam i wszystkim którzy pomogli, którzy sie przyczynili do wysłania tej paczki SERDECZNIE Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE. 

DZIĘKUJE W IMIENIU SWOIM ALE SZCZEGÓLNIE  TYCH WSZYSTKICH OBDAROWANYCH LUDZI KTÓRYM DZIĘKI WAM BEDE MÓGŁ POMOC.    

BOG ZAPŁAĆ !

……. jeśli Pan Bóg  da i kiedyś się znajdę w Waszym  Mieście, to z pewnością pierwsze kroki skieruje do Waszej Szkoły, aby Wam podziękować.

Raz jeszcze  BOG ZAPŁAĆ  i serdecznie pozdrawiam z Gruzji

ks. Witold”

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie raz jeszcze dziękujemy.
Organizatorki Beata Kielan i Dorota Kowalska

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij