Po zdrowie dla Zosi

Zapraszamy Dyrekcję, Rodziców, Uczniów, Nauczycieli, Mieszkańców, sympatyków i przyjaciół KGW i Szkoły w Komorowie na pieszy Rajd „Na kijkach po zdrowie dla Zosi”. Głównym celem jest zbiórka funduszy na leczenie chorej na SMA Zosi Bigos. Organizatorzy zapewniają do wypożyczenia kije. Liczymy na obecność, dobrowolne wpłaty do puszek i hojność, bo cel jest szczytny. W Akcję włączają się różne społeczności lokalne, firmy, szkoły, instytucje. Też chcemy mieć swój udział w ratowaniu maleńkiej Zosi.

Zapisy ruszają 21 października i potrwają do 3 listopada. Karty zgłoszenia można pobierać w: Szkole w Komorowie – p. Dorota Kowalska i p. Beata Kielan, Świetlicy Wiejskiej w Komorowie – p.Edyta Mordaka.

Zwracamy się z prośbą do Rodziców i właścicieli firm działających na naszym terenie o wsparcie rzeczowe lub finansowe, które zostanie przeznaczone na nagrody dla uczestników Rajdu, a tym samym uatrakcyjni naszą imprezę.

Organizatorzy

regulamin

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij