Przemysłowy Instytut Motoryzacji i Instytut Transportu Samochodowego z Warszawy w szkole w Komorowie

W dniach 17 i 18 kwietnia w Zespole Szkół w Komorowie podczas zebrań z rodzicami odbyły się szkolenia na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym w związku ze zbliżającymi się wakacyjnymi wyjazdami. Spotkania prowadzili pracownicy PIMOT w Warszawie mgr inż. Paweł Posuniak i mgr inż. Kamil Kowalski z Laboratorium Bezpieczeństwa Pojazdów. Przedstawili, popartą badaniami Instytutu wiedzę na temat prawidłowego przewożenia dzieci i bagażu w pojazdach. Zaprezentowali sposób zachowania bezpieczeństwa przez uczestników ruchu drogowego: kierujących samochodami osobowymi, pieszych, rowerzystów i motocyklistów.

Instytut Transportu Samochodowego z Warszawy uatrakcyjnił spotkanie symulatorem dachowania, który obsługiwali wyspecjalizowani pracownicy: Pan Michał Kopacki i Pan Mariusz Zbyszyński. Rodzice mieli okazję przeżyć symulowane dachowanie pojazdu. Uświadomili sobie, jak wielkie znaczenie ma prawidłowe zapięcie pasów bezpieczeństwa.

Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez szkołę Projektu Edukacja dla bezpieczeństwa dzieci, młodzieży i seniorów „Świeć przykładem” w Komorowie. Całość zorganizowały nauczycielki Dorota Kowalska i Beata Kielan.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij