Pierwsze aktorskie zmagania za nami! :)

 

    W sobotę, tj.14.10.2017 r.,  uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielkami  panią Małgorzatą Ksyt i Grażyną Dąbrowską, wzięli udział  w nagraniu telewizyjnym do programu dziennik@polsko-polski. Pół godziny przed wejściem na żywo, na antenę telewizji internetowej tvp.vod, skontaktował się z nami reżyser programu – Pan Dariusz Dyner. Przekazał nam pomocne wskazówki. O godzinie 12.30 połączyliśmy się za pomocą komunikatora SKYPE ze studiem,  w którym czekał na nas profesor Miodek. Po krótkim powitaniu poprosiliśmy Profesora o dzielenie odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Byliśmy mocno przejęci rolą, jaką przyszło nam odegrać pierwszy raz. Cały czas obecna była z nami pani wicedyrektor Dorota Dyńdo, która dodawała nam otuchy i trzymała za nas kciuki. Trema była ogromna, ale udało się! Emisja odcinka już 11.11.2017 r. w TV Polonia o godz. 17.00.

    Bądźcie z nami!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij