OGŁOSZENIE O NABORZE NAUCZYCIELI DO PROJEKTU PN. KU LEPSZEJ EDUKACJI W GMINIE TOMASZÓW MAZOWIECKI

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór nauczycieli do projektu „Ku lepszej edukacji w Gminie Tomaszów Mazowiecki” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa. Termin składania formularzy zgłoszeniowych od 2 lipca 2019 r. do 15 lipca 2019 r.

Wymagane dokumenty poniżej do pobrania:

PLIKI:

Ogłoszenie o naborze
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie
Formularz zgłoszeniowy
Oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij