„Odpady w Komorowie segregujemy, bo czystą okolicę mieć chcemy”

Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach

INFORMACJA O DOFINANSOWANIU, ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZKIEGO

FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI,

ZADANIA W RAMACH KONKURSU
„EDUKACJA EKOLOGICZNA W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019”

 

W ramach projektu pn. „Odpady w Komorowie segregujemy, bo czystą okolicę mieć chcemy” realizowanego przy współudziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu pn. „ Edukacja ekologiczna w szkołach  i przedszkolach w roku szkolnym 2018/2019” w naszej szkole, przez cały rok szkolny prowadzone są działania ekologiczne mające na celu ochronę środowiska.

Łączne koszty zadania 17.135,00zł, dotacja WFOŚiGW 14.985,00zł

Priorytetem projektu „Odpady w Komorowie segregujemy, bo czystą okolicę mieć chcemy” jest wyrobienie codziennych nawyków naszych uczniów i ich rodzin, w celu ograniczenia powstawania odpadów szkodliwych dla środowiska naturalnego, poprzez segregację odpadów w gospodarstwach domowych.

W ramach projektu zaplanowano zakup pomocy dydaktycznych,  wycieczki i warsztaty terenowe,  warsztaty stacjonarne, konkursy szkolne i gminne oraz liczne akcje mające na celu poprawę jakości środowiska.

Mamy nadzieję, że poprzez prowadzone działania ekologiczne, wykształcimy poprawne zachowania wpływające na jakość otaczającego nas ekosystemu.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij