Nowy sprzęt komputerowy w naszej szkole

Nowy sprzęt komputerowy w naszej szkole.

Dnia 16 grudnia 2020 roku Zespół Szkół w Komorowie otrzymał od Wójta Gminy Pana Franciszka Szmigla cztery nowe laptopy wraz z oprogramowaniem. Sprzęt komputerowy został pozyskany z programu „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Każdy z otrzymanych laptopów wyposażony jest w niezbędne do prowadzenia zajęć lekcyjnych programy (Microsoft Office Standard 2019) oraz ochronę antywirusową. Sprzęt komputerowy jest własnością Gminy Tomaszów, ale jako wsparcie techniczne ma objąć troje uczniów z naszej szkoły oraz jednego nauczyciela. Laptopy będą wykorzystywane do celów związanych z realizowaną przez placówkę działalnością dydaktyczną. 

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi – Franciszkowi Szmiglowi za tak potrzebną w dobie zdalnego nauczania pomoc. 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij