Noworoczny Rajd z Mikołajem w Dłutowie

20 stycznia z samego rana wyruszyliśmy razem z naszą opiekunką,  panią Agnieszką Smejdą, do Dłutowa. To miejscowość leżąca w powiecie pabianickim, oddalona ok. 60 km od Tomaszowa. Najpierw były konkursy: ekologiczny, profilaktyczny,  o Gminie Dłutów i czytelniczy. Następnie udaliśmy się na ośmiokilometrowy spacer po okolicy. W lesie czekali na nas jak co roku członkowie Klubu Motoryzacyjnego z konkursem-niespodzianką i ze słodkim cukierkiem. Konkurs sprawdzał naszą wiedzę na temat pierwszej pomocy. Po ponad dwóch godzinach intensywnego marszu głodni, ale nadal w dobrych humorach, dotarliśmy na ognisko.
Potem przyszedł czas na prezenty od Mikołaja i rozstrzygnięcie konkursów.
A oto wyniki:
Konkurs ekologiczny: III m-ce Malwina Kujawska
Konkurs wiedzy o Dłutowie i powiecie pabianickim: IV m-ce Aleksandra Zaborowska
Konkurs czytelniczy: III m-ce Jagoda Początek. Nasze gratulacje.
Gratulujemy przede wszystkim czwartoklasistom, którzy właśnie weszli w szeregi Szkolnego Koła PTSM. To był ich pierwszy rajd. Kolejny już w marcu, tym razem ruszamy do Lubochni.
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij