Niespodziewana wizyta Mikołaja w Komorowie!!!

W środę 6 grudnia do naszej szkoły zawitał niecodzienny gość. Ubrany w czerwony strój, starszy pan z lekką nadwagą o mocnym tubalnym głosie jest znany dzieciom i dorosłym na całym świecie. Święty Mikołaj przybył do szkoły w Komorowie razem ze swoimi pomocnicami, które towarzyszyły mu w wędrówce po salach lekcyjnych. Mikołaj odwiedził najmłodszych uczniów, rozdając im słodkie upominki. Obiecał, że do każdego przyjdzie w Wigilię, przynosząc ze sobą dużo więcej prezentów. Dzieci były bardzo
zadowolone z wizyty niespodziewanego gościa. Uczniowie zerówki zaśpiewali dla Mikołaja specjalnie przygotowana piosenkę, czym sprawiły swojemu gościowi wielką radość. Wizyta Mikołaja nie trwała długo, ponieważ starszy pan bardzo się spieszył, gdyż tego dnia musiał jeszcze odwiedzić kilka szkół. Zaparkowane pod szkołą renifery, czekały na swojego właściciela, wraz z którym, nie zważając na ograniczenia prędkości, pognały w kierunku Tomaszowa.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij