„NIE OSIĄGNIESZ NOWYCH SZCZYTÓW JEŚLI BĘDZIESZ SZEDŁ WYDEPTANYM SZLAKIEM”

Podsumowaliśmy współzawodnictwo indywidualne i klasowe w projekcje, „Jestem zdrowy bo jestem aktywny”. Podczas dwóch miesięcy rywalizacji otrzymaliśmy mnóstwo waszych treningów mierzonych aplikacjami. Rywalizacja polegała na zmierzeniu za pomocą wybranej apki swoich aktywności. Były spacery, nordic walkinng, marszobiegi, biegi, jazda na rowerze, konno, fiszce, hulajnodze , rolkach, wrotkach. Dziś przedstawiamy dane liczbowe. W sumie rowerem przejechaliśmy- 3978 km., maszerując, biegając – 1956 km., wykonując inne formy- 954 km. Najaktywniejszą klasa została klasa 6 chł. oraz 5. Obie klasy we wrześniu będą uczestniczyć w wycieczce na kręgielnie. Mistrzem jazdy na rowerze z 378 km. na liczniku zostaje Mikołaj Wojtaszek z kl 6 . Mistrzynią w marszu z 50 km. zostaje Aleksandra Kujda z kl 7a. Smartwatche wręczyliśmy zwięzcom podczas końcoworocznego apelu podsumowującego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom rywalizacji. Życzymy aktywnych i słonecznych wakacji.

Nauczyciele wychowania fizycznego

I pamiętajcie najprostszą receptą na zdrowie, jest aktywność fizyczna.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij