Nagrody i wyróżnienia dla uczniów za rok szkolny 2016/2017

„Do sukcesu nie ma żadnej windy.  

                                                                                     Trzeba iść po schodach…”

 

   Zbliżający się koniec roku szkolnego był okazją do wręczenia nagród i wyróżnień uczniom, za sukcesy i osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i sportowych. Nagrody i podziękowania powędrowały również do uczniów, którzy angażowali się w życie szkoły poprzez udział w różnorodnych przedsięwzięciach i akcjach, organizowanych w szkole i poza nią. Spotkanie to miało miejsce dnia 22 czerwca 2017 roku. W podsumowaniu mijającego roku szkolnego uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

  W tym dniu, uczniowie klasy II G ,przygotowali też program artystyczny zatytułowany  „S.O.W.A” – oddział antykryzysowy”. Skierowany był on do uczniów opuszczających mury tej szkoły, czyli klasy III gimnazjum i ich wychowawczyni – p. Anny Gillner. Każdy uczeń otrzymał drobny upominek, który idealnie podkreślał indywidualny charakter każdego z nich. Mimo radosnego wydźwięku, pojawiły się pierwsze łzy wzruszenia…

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij