„Moja aktywność fizyczna”

„Moja aktywność fizyczna” Czas na II edycję konkursu zorganizowanego przez Samorząd Szkolny! Nasza szkoła wspiera akcje #zostanwdomu #ruszsię #aktywneszkoły. Pamiętajcie! Nie zapominamy o aktywności fizycznej w tym czasie. My ćwiczymy i was też zachęcamy. Konkurs trwa od 6 maja do 20 maja! Liczymy na wasze zaangażowanie! Zwycięzcy po powrocie do szkoły otrzymają nagrody! Co należy zrobić? Wyślij zdjęcie max. 3 / filmik max. 45 sek. na e-mail: komorowwf@gmail.com prezentując swoją aktywność w czasie kwarantanny. Liczymy na wszą oryginalność! Rozstrzygnięcie konkursu 20.05.20 Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na upublicznienie zdjęcia, filmu na stronie szkoły,dzienniku Librus oraz stronie samorządu uczniowskiego SU Komorów (FB)

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij