Mikołajkowa akcja „Rózga czy cukierek”

Akcja dzieci ze Szkoły w Komorowie, tomaszowskiej policji oraz WORD w Piotrkowie Tryb..

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tomaszowie Maz. wspólnie z przedstawicielem WORD w Piotrkowie Tryb. oraz uczniami klasy II i IV wzięli dziś udział w akcji prewencyjnej pn. „Rózga czy cukierek”. Celem tych działań było przypomnienie wszystkim użytkownikom ruchu drogowego zasad mających największy wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach, w tym szczególnie tych dotyczących prędkości, używania pasów bezpieczeństwa oraz prowadzenia rozmów przez telefon komórkowy podczas jazdy. Podczas trwania akcji zatrzymywani do kontroli kierowcy, gdy jechali zgodnie z przepisami otrzymywali z rąk dzieci cukierki, natomiast w przypadku popełnienia wykroczenia- rózgę.

Miłym zaskoczeniem zarówno dla mundurowych, jak i samych dzieci było to, że zaledwie kilku kierowców ukaranych zostało rózgą, częściej wręczano cukierki. Sami kierujący byli zaskoczeni nietypową kontrolą i z uśmiechem na twarzy przyjmowali cukierki oraz brali sobie do serca wzruszające słowa dzieci „Prosimy o bezpieczną jazdę. Wesołych Świąt ”.

Uczestnicy akcji – uczniowie klasy II i IV wraz z organizatorkami  Beatą Kielan i Dorotą Kowalską życzą wszystkim kierowcom, aby każda Wasza podróż kończyła się szczęśliwym dotarciem do celu!  Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij