KURS KOMPUTEROWY DLA KGW KOMORÓW-ZABORÓW

 

W naszej szkole prowadzony był kurs komputerowy dla członków Koła Gospodyń Wiejskich z Komorowa, Zaborowa I i Zaborowa II (był również jeden pan). Zajęcia rozpoczęły się 15 lutego i trwały do 6 marca. Kurs obejmował 4 panele tematyczne i dotyczył: podstaw obsługi komputera, edycji tekstu, posługiwania się Internetem, komunikacji w Internecie (poczta elektroniczna, obsługa portali społecznościowych). Prowadzące ćwiczenia, p. Beata Kielan–nauczyciel informatyki i Dorota Kowalska na każdy dzień szczegółowo rozpisywały zadania dla uczestników. Kursanci okazali się bardzo sumiennymi uczniami, i jak sami stwierdzili, udział w zajęciach zachęcił ich do podnoszenia swoich umiejętności w korzystaniu z komputerów. Wszyscy jednogłośnie podsumowali, że nie taki diabeł straszny jak go malują i deklarują udział w kolejnych edycjach kursu. Panowała bardzo miła i sympatyczna atmosfera. W szkoleniu uczestniczyło 16 osób. Na ostanie zajęcia przybyła wicedyrektor szkoły P. Dorota Dyńdo, aby pogratulować kursantom zdobytej wiedzy. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat ukończenia kursu komputerowego.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij