JĘZYKOWE ZMAGANIA

 

Językowe zmagania

 

5 stycznia Zuzanna Sęk i Wiktoria Bielas reprezentowały nasze Gimnazjum w etapie regionalnym XV Konkursu Języka Niemieckiego zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Do konkursu przystąpiło 106 uczniów z naszego województwa. Zuzia uzyskując 67% punktów znalazła się na 15 miejscu, zaś Wiktoria na 22 uzyskując 42,5% punktów.

Tego samego dnia Zuzanna Sęk uczestniczyła w rejonowych eliminacjach Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego i uzyskała 85% punktów, co kwalifikuje ją do etapu wojewódzkiego. Tak więc 18 lutego trzymamy kciuki.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij