KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA W KLASIE IB

Uczniowie kl. Ib w ramach zajęć edukacji polonistycznej wzięli udział w klasowym konkursie pięknego czytania. Poznali już większość liter, zakończyli pracę z pierwszą częścią elementarza i byla to dobra okazja do  popisania  się swoimi umiejętnościami w czytaniu. Każdy uczeń przygotował swój ulubiony  tekst i czytał  przed calą klasą najpiękniej jak potrafił. W tej części konkursu wszyscy zostali wyróżnieni. W drugiej części dzieci czytały teksty mniej znane lub zupełnie nowe. I tu I miejsce zajęła Julia Kaczor,   II – Maja Zaborowska,  III – Wojtek Smejda i Iga Rutkowska. Wszyscy uczniowie dostali okolicznościowe dyplomy i podarunki, a zwycięzcy nagrody książkowe. Gratulujemy!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij