Konkurs Kolęd i Pastorałek

W piątek 14 grudnia w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Organizatorkami  konkursu były p. Ewa Wysmyk i p. Agnieszka Skóra. W jury zasiadły panie: Dorota Kowalska, Halina Mierzwa, Agnieszka Skóra. Konkurs organizowany był w naszej szkole po raz pierwszy. Miał na celu kultywowanie zwyczaju śpiewania kolęd, poszerzanie wiedzy na temat tradycji bożonarodzeniowych, rozbudzanie zainteresowania muzyką, docenianie dzieci uzdolnionych muzycznie i wytworzenie świątecznej atmosfery. Jury oceniało dobór utworu do możliwości wokalnych, znajomość tekstu, znajomość melodii, poziom wykonania oraz wrażenie artystyczne. Dzieci oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: kl.0-III oraz kl. IV-VI, z podziałem na solistów i duety. Wszyscy starali się zaprezentować jak najlepiej. Dodatkowym atutem niektórych uczniów były piękne stroje, wykorzystanie instrumentów muzycznych. Uczestnicy nagradzani byli gromkimi brawami, a na zakończenie otrzymali słodki upominek przygotowany przez organizatorki konkursu.  Wyniki konkursu oraz uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród nastąpi dnia 21 grudnia podczas Jasełek szkolnych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a rodzicom i wychowawcom za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu
Ewa Wysmyk, Agnieszka Skóra.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij