Konkurs fotograficzny „Pokaż mi swoją miejscowość”

Konkurs fotograficzny „Pokaż mi swoją miejscowość”

Z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości dla uczniów naszej szkoły został ogłoszony Konkurs fotograficzny pn. „Pokaż mi swoją miejscowość”. Celem  konkursu było:

  1. Promowanie walorów przyrodniczych i architektonicznych obszaru Tomaszowa Maz. i okolic.
  2. Rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją własnego regionu.
  3. Rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja twórczości dzieci i młodzieży w dziedzinie fotografii.

Przedmiotem konkursu były fotografie wykonane na obszarze Tomaszowa Maz. i okolic, których tematyka wiązała się z urokami krajobrazu. Na konkurs wpłynęło ponad 100 pięknych fotografii.

Kategoria klas IV-VIII SP i Gimnazjum

I miejsce Stanisław Czernek, klasa IV

I miejsce Zuzanna Szczecińska, klasa VII

II miejsce Antonina Przyborek, klasa Vb

III miejsce Zuzanna Stępień, klasa Va

IV miejsce Julia Kwiatkowska, klasa Va

IV miejsce Jakub Szewczyk, klasa Vb

V miejsce Natasza Ślusarczyk Vb

Kategoria klas I-III SP

I miejsce Adrian Żyłka, klasa Ib

II miejsce Iga Rutkowska, klasa Ib

III miejsce Daria Jobczyk, klasa II

W jury zasiedli: Łukasz Matuszewski, Beata Kielan, Dorota Kowalska oraz reprezentantka uczniów szkoły- Julia Dutkiewicz. Swoje prace złożyło 27 uczniów w 2-óch kategoriach wiekowych. Laureaci i wyróżnieni otrzymali nagrody podczas uroczystej akademii z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Na korytarzu szkolnym zorganizowano wystawę pokonkursową wszystkich zdjęć.

Uczniowie wyróżnieni: Aleksandra Gonciarz, Mateusz Kapuściński, Zuzanna Smejda, Martyna Kawecka, Seweryn Pawełkiewicz, Martyna Gajda, Aleksandra Zaborowska, Miłosz Goździk, Wiktoria Nawrocka, Dawid Szewczyk, Mikołaj Wojtaszek, Jan Czernek, Aleksandra Pietrzak, Michal Gołaszewski, Oliwia Bożyk, Patrycja zientara, Michał Kamelski.

Organizatorkami Konkursu były Beata Kielan i Dorota Kowalska oraz Nadleśnictwo Spała.

Sponsorami nagród w Konkursie byli: Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki, Koło Łowieckie Borsuk oraz Nadleśnictwo Spała. Serdecznie Dziękujemy!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij