KOLEJNA KANDYDATURA DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

KOLEJNA KANDYDATURA DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Hej ! Mam na imię Daria i chodzę do 7 klasy. Bardzo lubię taniec i bieganie interesuje się biologią i akrobatyką. W wolnym czasie lubię rysować i jeździć na rowerze. Mam nadzieje że wszystkie moje plany będą wykonane mimo korona wirusa! Moje pomysły -Halloween -Mikołajki -Andrzejki -Mikołajki -Walentynki -Festyn -Wyjazdy na konie,basen,park linowy,kręgle i wiele więcej -Skrzynka z pomysłami -Budka z lodami -Dzień piżamy -Festiwal kolorów -Urodziny bez pytania -Piątki bez prac domowych -Przerwy Taneczne -Zdrowe śniadania -Sprzedawanie przekąsek.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij