Klasa Ib i II na wycieczce w Zagrodzie Ekologicznej w Konarzewie

31 maja uczniowie klasy Ib i klasy II uczestniczyli w warsztatach ekologicznych pt,, Mleczna droga”, podczas których poznali proces wytwarzania twarogu, sera białego, śmietany i ubijania masła metodą tradycyjną z mleka. Dzieci były też na łące, gdzie zbierali trawę i siano dla zwierząt, którym później je karmili. Były to konie, kucyki, owce, kury, indyki. Niewątpliwą atrakcją było dojenie krowy . Każde z dzieci samodzielnie spróbowało tej czynności. Miłym akcentem były gry i zabawy na łące oraz poczęstunek wyrobami z mleka. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo zdyscyplinowani podczas zajęć i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij