Kiermasz charytatywny dla Zosi

W dniach 16 i 17 września 2021 roku w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz słodkości oraz kwesta pieniężna na rzecz chorej na SMA Zosi Bigos. Akcję zorganizowało Szkolne Koło Wolontariatu pod kierownictwem Magdaleny Andryszczak, Katarzyny Mazurek i Mariusza Pruskiego. Inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, przedszkolaków, nauczycieli, pracowników szkoły i oczywiście rodziców.
Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy dostarczyli na kiermasz przepyszne, cudownie udekorowane ciasta, babeczki i ciasteczka. W tych dniach także na szkolnych korytarzach i w klasach wolontariusze zbierali datki do puszek. W sumie udało się uzbierać kwotę 5251,10 zł, która została przekazana na wsparcie leczenia Zosi.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojność oraz cudownym wolontariuszom za ich wkład i zaangażowanie w organizację kiermaszu.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij