„Kasztan na wagę złota – 2020r.” – podsumowanie akcji

W październiku Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę kasztanów i żołędzi dla zwierzyny leśnej. Celem akcji było promowanie nawyków ekologicznych wśród dzieci i wykształcenie wrażliwości na los dzikich zwierząt.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły, jak i przedszkolaków. Łącznie zebraliśmy 130 kg kasztanów i żołędzi. Tym samym pokazaliśmy, że los zwierząt leśnych nie jest nam obojętny.

Nasze zbiory oddaliśmy do Nadleśnictwa Smardzewice. W ramach podziękowań Nadleśnictwo ufundowało dla uczniów, którzy przynieśli znaczną ilość kasztanów, drobne prezenty, za które bardzo serdecznie dziękujemy!

Dodatkowo trzy osoby, które przyniosły najwięcej kasztanów otrzymają nagrody, są to:

Dawid Saternus kl. 2a,

Antoni Pękalak kl.1

Wojciech Smejda kl. 3b.

Gratulujemy!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij