Kapliczki w pokoju lub ogrodzie ku czci Matki Bożej

Mamy już miesiąc maj, w którym wierni spotykają się na nabożeństwie majowym, aby uroczyście odmówić lub odśpiewać Litanię Loretańską ku czci Matki Bożej. Na wsiach jest ono często odprawiane także przy przydrożnych kapliczkach. Ponieważ ten rok jest na swój sposób wyjątkowy, dlatego zaprosiłam uczniów z klas 2a, 2b i 3 do zrealizowania zadania specjalnego. Mieli wykonać w swoim pokoju lub w ogrodzie kapliczkę w wersji mini.
Kreatywność i zaangażowanie naszych uczniów i ich rodziców jest ogromna. Nadesłane prace okazały się przepiękne, dlatego pragnę je tutaj zaprezentować i z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy podjęli się tego zadania.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij