Kandydaci do władz Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020

Przedstawiamy kandydatów do władz Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/20👍
„ZMIENIĘ SZKOŁĘ PO TWOJEMU„
1. Nazywam się Zuzia Smejda i chodzę do 8 klasy. Uwielbiam robić zdjęcia i spotykać się z przyjaciółmi. Chciałabym zostać przewodniczącą SU, aby zmienić coś w naszej szkole, aby nie była tylko miejscem nauki.
Mam wiele pomysłów a to kilka z nich:
-brak prac domowych w piątki
-festyn połączony z festiwalem kolorów
-kino na leżakach
-dyskoteki dla starszych i młodszych
-taneczne przerwy
-konkursy i turnieje
-nocowania w szkole
JESTEM OTWARTA NA PROPOZYCJE KAŻDEGO Z WAS, BO KAŻDY WIE CO JEST DLA NIEGO NAJLEPSZE.

2. Cześć jestem Ola Gonciarz chodzę do klasy ósmej. Jestem pozytywnie zakręconą nastolatką. W moim towarzystwie nie ma czasu na nudę. Wolne chwile lubię spędzać ze znajomymi. Jestem fanką zespołu Felivers i uwielbiam jeździć na ich koncerty. Bardzo lubię eksperymentować w kuchni przyrządzać różne ciekawe potrawy. MOJE CELE W SU Utworzenie ,,koleżeńskiej pomocy’’ uczniowie zdolni pomagają w nauce słabszym Aktywna przerwa Kontynuacja ,,szczęśliwego numerka’’(w danym dniu uczeń zwolniony jest z odpowiedzi ustnej) Organizowanie imprez szkolnych tj: DZIEŃ CHŁOPAKA, DZIEŃ KOBIET,DNI PATRONA,MIKOŁAJKI Comiesięczne podsumowanie życia szkoły publikowane na naszej stronie internetowej Organizowanie kwartalnych międzyklasowych konkursów tematycznych np. TESTY WIEDZY O REGIONIE,DYKTANDO,TESTY WIEDZY EKOLOGICZNEJ i wiele innych Zbiórki surowców wtórnych a pozyskane środki przeznaczyć na SU ODDAJ NA MNIE GŁOS A RAZEM UDOSKONALIMY SZKOŁĘ!

Hejo,to ja Wasza Wika. Aktualnie uczęszczam do klasy VIII. Postanowiłam kandydować na przewodniczącą SU, ponieważ od dawna było to moje marzenie. Jestem odważna, otwarta na nowe doświadczenia i pragnę wam pomóc.
Ambicja i kreatywność to moje drugie imię.
W tym roku pragnę:
*Kontynuować gazetkę szkolną
* wybory Miss i mistera szkoły
*konkursy międzyklasowe
* dni tematyczne (np. dzień krawata, uśmiechu, dzień śmiesznych skarpet, dzień spódniczki i spodni)
*Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, prima aprilis, walentynki, Mikołajki, Dzień Sportu
* I dzień wiosny – NIESPODZIANKA
* regularne kiermasze ciast i zbiórki charytatywne
* więcej dyskotek i zabaw
* pomoc w nauce
* taneczne przerwy
* tydzień zdrowej żywności
* papier KOLOROWY i mydło w toaletach
* skrzynka problemów – Masz problem? NAPISZ!
* dla jubilatów dzień bez pytania
* dzień leniucha na WF raz na semestr
WIKTORIA ZNACZY ZWYCIĘSTWO
Jeśli na mnie zagłosujesz, nie pożałujesz, ponieważ nie mam zamiaru stawiać tylko celów, lecz do nich dążyć.

Weronika mam na imię, z poczucia humoru słynę. Lubię komedię i horrory, uwielbiam je oglądać w piątkowe wieczory. Muzykę słuchać kocham i się nią interesuje, przy niej się relaksuje i dobrze przy tym czuje. Uwielbiam chodzić wieczorami na spacery, lubię być z koleżankami, wywijać im numery. Nie takie złośliwe, nie jestem taka, nie chce wychodzić na takiego głuptaka. Jestem koleżeńska i wesoła, chce być taka zawsze.
Mam hobby mało skomplikowane, chodź przez wielu uwielbiane. Jedno serce, jedno bicie, to siatkówka moje życie. Blok przyjęcie i zagrywka, gra w siatkę to wielka rozrywka. W moim życiowym planie, jest też także świata rysowanie. Nad talentem popracuje noi może coś zyskuje, ale rysowanie to technika, w kartkę gumka mi wciąż znika.
Miły, mądry i wesoły, zawsze przyjdzie tu do szkoły. Dyska, konkurs, śmiech, zabawa i muzyka doskonalą. Zawsze będzie coś nowego, dla każdego wspaniałego. W wolnym czasie pomysłów kilka, zagłosuj na mnie chwilka !
W tym roku pragnę zrobić:
-Szkolny Mam Talent
-Dzień czekolady
-Skrzynie życzeń
-Aferę fryzjera (farbowanie włosów spreyem, czesanie szalonych fryzur)
-Dzień na opak
-Kółko plastyczne dla najmłodszych
-Walentynki, Halloween, Dzień kobiet , Dzień chłopaka, Prima Aprilis, Ostatki itd
Liczę na twój głos!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij