Kampania wyborcza – SZKOŁA DEMOKRACJI

Jak co roku we wrześniu w naszej szkole rozpoczęła się kampania przedwyborcza kandydatów ubiegających się o stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Zgłosiło się pięć kandydatek – Malwina Kujawska (klasa 7), Karolina Szewczyk (klasa II gimnazjum) oraz trzy uczennice klasy III gimnazjum: Martyna Drzazga, Julia Purtak i Martyna Pawełkiewicz. Dziewczęta przygotowały plakaty wyborcze, na których zaprezentowały swoje kandydatury. Plakaty były wywieszone na szklonym korytarzu tak, by każdy uczeń mógł się z nimi dokładnie zapoznać.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij