Jasełka „Bóg się rodzi…”

W dniu 21.12.2018 r. w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe, które pozwoliły w pełni poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Montaż słowno- muzyczny przygotowali uczniowie klas VB i VI pod kierunkiem p. A. Skóry i p. H. Mierzwy, które również były autorkami scenografii. O oprawę muzyczną zadbała p. E. Wysmyk.  Część artystyczna rozpoczęła się od układu tanecznego zaprezentowanego przez uczennice z klas VB, VA i VI, przygotowane przez p. K. Mazurek.  W czasie inscenizacji na szkolnej „scenie” pojawili się również uczniowie klasy II pod kierunkiem p. D. Kowalskiej. Na zakończenie uroczystości p. I. Woskowicz- dyrektor szkoły złożyła wszystkim zebranym uczniom, nauczycielom oraz rodzicom życzenia świąteczne, do których dołączył p. F. Szmigiel- wójt Gminy Tomaszów Maz.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij