IX Gminny Przegląd Ekologiczny

25 kwietnia w przedszkolu w Twardej odbył się IX Gminny Przegląd Ekologiczny. Konkurs składał się z trzech kategorii: plastycznej, wokalnej i umysłowej. Nasze przedszkole reprezentowali: Martynka Chodera, Sebastian Podlasek i Michał Gołaszewski.
W części plastycznej Sebastian miał wykonać plakat pt. „Kocham naszą Ziemię”. Martynka pięknie zaśpiewała piosenkę „Ziemia – zielona wyspa”. Michał musiał poradzić sobie w „olimpiadzie ekologicznej”. Za każde prawidłowo wykonane zadanie komisja przyznawała punkty.
Przedstawiciele naszego przedszkola wykazali się wspaniałą wiedzą i talentem i zajęli I miejsce.
Serdecznie gratulujemy!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij