IV edycja Szkolnego Festiwalu Piosenki Niemieckiej

30 listopada odbyła się w naszej szkole czwarta edycja Szkolnego Festiwalu Piosenki Niemieckiej, w którym wzięło udział 9 uczniów. Jury w składzie: panie Ewa Wysmyk, Halina Mierzwa i Ewelina Białecka miały trudny orzech do zgryzienia, bo uczestnicy były wspaniale przygotowani. Komisja oceniała wyraz artystyczny, poczucie rytmu, znajomość tekstu oraz wymowę. Nad ostatnimi elementami czuwała pani Agnieszka Smejda, nauczycielka języka niemieckiego i organizatorka Festiwalu. Nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców oraz Redakcje Gazety Szkolnej, zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy III-IV oraz V-VII.

A oto zwycięzcy:

I m-ce: Aleksandra Kujda (kl. IV) oraz Zuzanna Smejda (kl. VI)

II m-ce: Wiktoria Mąka (kl. III) oraz Miron Kleszcz (kl. V)

III m-ce: Aleksandra Pietrzak (kl. III), Milena Piwowarska (kl. IV), Kamil Kotynia (kl. III), Kornelia Andryszczak (kl. VI) oraz Aleksandra Zaborowska (kl. VII

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij