III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA SZÓSTOKLASISTÓW

13 grudnia uczniowie klasy szóstej w składzie: Hubert Buczyński, Aleksandra Gonciarz, Zuzanna Kijo, Wiktoria Pawełkiewicz, Zuzanna Smejda i Zuzanna Szczecińska, reprezentowali naszą szkołę w trzeciej edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Bingo”. Najpierw przystąpiono do godzinnego testu lejsykalno-gramatycznego, a potem obejrzano montaż słowno-muzyczny w wersji niemieckojęzycznej. Imprezę uwieńczył krótki quiz o krajach niemieckojęzycznych. Gospodarze przygotowali również pyszny słodki poczęstunek. Szóstoklaści przygotowywali się do konkursu na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych pod czujnym okiem nauczycielki i. niemieckiego, pani Agnieszki Smejdy. Na wyniki jednak muszą poczekać do stycznia. Trzymamy kciuki.
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij