III Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

W dniu 18 maja 2019 r. odbyła się trzecia edycja Miedzypokoleniowego Rajdu Rowerowego. Na start przed szkołą stawiło się 112 uczestników w różnym wieku. Przybyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji z Tomaszowa Mazowieckiego: Pan Andrzej Kowalski oraz Patryk Ceglarek, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników. Była z nami pani pielęgniarka, która zapewniała opiekę medyczną. Współorganizatorami rajdu byli panowie Leśnicy: Pan Łukasz Walasik oraz Pan Andrzej Stępień, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji. Dzięki sponsorom uczestnicy rajdu mogli wylosować atrakcyjne nagrody: rower, karty podarunkowe, rożne gadżety. Dziękujemy również przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego, którzy uczestniczyli w radzie oraz pomagali w jego przebiegu. Trasa liczyła 14 km i pokonaliśmy ja w 2 godziny 40 minut. Na koniec było ognisko z kiełbaskami i przy pięknej słonecznej pogodzie wspaniale spędziliśmy czas w rodzinnej atmosferze . Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Iwona Woskowicz oraz pani redaktor z gazety TIT  Joanna Dębiec.

Dyrektor ZS w Komorowie oraz organizatorki III Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego serdecznie  dziękują sponsorom: firmom oraz osobom prywatnym za wsparcie finansowe oraz rzeczowe naszej inicjatywy. Za pozyskane fundusze zostały zakupione nagrody:

  • nagroda główna – rower
  • 5 bonów upominkowych po 100 złotych i 8 bonów po 50 złotych na zakupy w sklepie sportowym Martes
  • kosmetyki
  • elementy odblaskowe
  • gadżety (smycze, gwizdki, słodycze, napoje i inne)

Sponsorzy

  1. AELIA LAGARDERE DUTY FREE POLSKA – sieć ekskluzywnych sklepów wolnocłowych, które oferują artykuły kosmetyczne i spożywcze na lotnisku. Profesjonalna obsługa, bogaty asortyment sprawiają, że zakupy w tych sklepach to wyjątkowa przyjemność.
  2. MESGO – włoska firma, obecnie jeden z najważniejszych europejskich producentów mieszanek kauczuku syntetycznego i naturalnego.
  3. ZASADA ROWERY – sklep BIKEMIA w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 2.
  4. Magdalena Piwowarska
  5. Agnieszka i Grzegorz Bożyk

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu, sponsorom i wszystkim tym, dzięki którym udało się przeprowadzić rekordową III edycję.

Organizatorami rajdu były Dorota Kowalska i Beata Kielan

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij