III Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy – zapraszamy!

Wszystkich uczestników III Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego zapraszamy w sobotę 18 maja 2019r.
Ramowy program:
1. 9.00- zbiórka na parkingu szkolnym.
2. Rozpoczęcie rajdu. Spotkanie z przedstawicielami Wydziału Ruchu Drogowego KP Policji w Tomaszowie Maz.
3. Wspólny przejazd zaplanowanej trasy wraz z przedstawicielami Nadleśnictwa Spała.
4. Zakończenie rajdu około godz.13 w Świetlicy Wiejskiej w Cekanowie. Ognisko z pieczeniem kiełbasek (we własnym zakresie) oraz losowanie atrakcyjnych nagród z udziałem zaproszonych sponsorów.
Wszyscy uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą dobrego humoru i sprawnego roweru.
Niezdecydowanych zapraszamy w sobotę. Karty zgłoszenie będą dostępne u organizatorek.
Serdecznie zapraszamy

Beata Kielan i Dorota Kowalska

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij