III edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Niemieckiej „Super Star 2017”

III edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Niemieckiej „Super Star 2017”

 

18 maja br. serdecznie zapraszamy gimnazjalistów z powiatu tomaszowskiego na kolejną edycję naszego konkursu muzycznego pod hasłem „Śpiewać każdy może, nawet po niemiecku…”.
Celem Festiwalu jest popularyzacja języka niemieckiego poprzez muzykę i śpiew, rozwijanie motywacji do nauki tego języka, zachęcanie do poznawania kultury muzycznej krajów obszaru niemieckojęzycznego, wzbogacenie leksyki poprzez naukę tekstów piosenek, przygotowanie uczniów do publicznych wystąpień oraz promocja szkoły. Przypominamy, że 5 maja mija termin nadsyłania zgłoszeń. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorem konkursu jest Agnieszka Smejda, nauczycielka języka niemieckiego. Naszą szkołę reprezentować będzie Alicja Goździk, za którą oczywiście trzymamy kciuki.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij