II Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy „Świeć Przykładem” w Komorowie

 

W sobotę 19 maja 2018 roku odbył się II Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy pod patronatem Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Tomaszowie Maz. Grupa około 100 uczestników zebrała się rano na placu szkolnym Zespołu Szkół w Komorowie, gdzie zostali powitani przez organizatorki p. Beatę Kielan i Dorotę Kowalską. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Rafał Goszczyński oraz sierż. sztab. Dariusz Kowalski przypomnieli uczestnikom zasady bezpiecznego poruszania się rowerem oraz czuwali nad bezpieczeństwem przejazdu. Cykliści pokonali trasami malowniczego Leśnictwa Kruszewiec łącznie ponad 15 km, odwiedzając wiele urokliwych miejsc, pozwalających na chwile prawdziwego relaksu i wypoczynek od zgiełku miasta. Podleśniczy Andrzej Stępień bardzo ciekawie opowiadał o walorach przyrodniczych regionu oraz  przygotował sadzonki drzew, które zostały posadzone przez uczestników rajdu. Na zakończenie rozlosowano nagrody ufundowane przez Kaufland w Tomaszowie Maz., KPP w Tomaszowie Maz oraz Nadleśnictwo Spała. Nagrodę główną- piękny rower ufundował Sklep Rowerowy Bikemia z ulicy Warszawskiej 2 w Tomaszowie Maz.  Fundatorzy nagród już po raz kolejny wspierają realizację projektu szkolnego Edukacja dla Bezpieczeństwa Dzieci Młodzieży i Seniorów „Świeć przykładem” w Komorowie. Nad stroną techniczną oraz wytyczeniem tras, jak również poprowadzeniem po tych trasach uczestników, czuwali  Leśniczy Łukasz Walasik oraz Podleśniczy Andrzej Stępień.

 Organizatorki dziękują sponsorom oraz wszystkim uczestnikom za udział w Rajdzie i zapraszają w przyszłym roku.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij