II Igrzyska Olimpijskie

28 września uczniowie naszej szkoły odpowiedzieli na olimpijskie wyzwanie uczestnicząc w II Igrzyskach Olimpijskich organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ujeździe. W konkurencjach lekkoatletycznych i turnieju tenisa stołowego uczestniczyły cztery szkoły: SP Niewiadów, SP Ujazd, SP Lubochnia i SP Komorów. Nasi uczniowie mieli możliwość udziału w następujących konkurencjach: rzucie piłeczką palantową, rzucie piłką lekarską, skoku wzwyż, skoku w dal, biegu na dystansie 60 m. oraz biegu przełajowym. Równocześnie odbył się turniej singli i debli w tenisie stołowym.Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej i sportowej rywalizacji.

Wyniki rywalizacji.
Kinga Polak I miejsce skok w dal.
Kinga Polak I miejsce indywidualny bieg przełajowy.
Kacper Początek, Czernek Jan II miejsce gra podwójna tenis stołowy.
Joanna Szymańska III miejsce rzut piłką lekarską.
Maciej Kapuściński III miejsce skok w dal.
Kacper Początek III miejsce tenis stołowy gra pojedyncza.
Fot. Natasza Ślusarczyk, Aleksandra Kujda
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij