I Gminny Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

12 marca odbył się I Gminny Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, w którym uczestniczyli laureaci eliminacji szkolnych ze szkół w Wiadernie, Smardzewicach i Komorowie.  Pomysłodawczynią konkursu jest nauczycielka j. niemieckiego, pani Agnieszka Smejda. Uczniowie wykazując się olbrzymią wiedzą z zakresu geografii, polityki i kultury mieli do rozwiązania wcale niełatwy test. Zwycięzcami zostali:
I m-ce: Michał Robak z klasy 3 gimnazjum Zespołu Szkół w Wiadernie
II m-ce: Wiktoria Bielas z kl. 3 gimnazjum z Zespołu Szkół w Komorowie
III m-ce: Karolina Szewczyk z kl. 3 gimnazjum z Zespołu Szkół w Komorowie
Nagrody zostały ufundowane przez Wydawnictwa Szkolne PWN oraz LEKTORKLETT, jak również  firmę Xtrail Producent Przyczep.
Uczniowie klasy 5b przygotowali aranżację bajki o Czerwonym Kapturku w wersji niemieckojęzycznej, a ich rodzice pyszny poczęstunek. Mogliśmy również obejrzeć występ laureatem Szkolego Festiwalu Piosenki Niemieckiej: Oli Kujdy i Leny Fangrat. Organizator konkursu bardzo dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij