Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 roku według następującego harmonogramu :

Godzina 9.00

Klasa 1 – sala lekcyjna p. Dorota Kowalskiej

Klasa 2 a – sala lekcyjna p. Bogumiły  Konradi

Klasa 2 b – sala lekcyjna p. Doroty  Dyńdo

Klasa 3 a – sala lekcyjna p. Małgorzaty  Broszkiewicz

Klasa 3 b – sala lekcyjna p. Ewy Wysmyk

Na teren szkoły wchodzi uczeń oraz jeden rodzic z zachowaniem zasad dystansu społecznego,          w maseczkach oraz po uprzednim zdezynfekowaniu  rąk.  Udostępnione będą wszystkie wejścia do placówki.  Proszę korzystać z tych, które są najbliżej sal lekcyjnych Państwa dzieci.

Godzina 10.00

Klasa 4 – sala historyczna

klasa V – sala multimedialna

klasa VI – sala przyrodnicza

klasa VIIa – sala matematyczna

klasa VIIb – sala katechetyczna

klasa VIII – sala językowa

Uczniowie klas 4-8 wchodzą na teren placówki bez rodziców/opiekunów z zachowaniem zasad dystansu społecznego oraz po uprzednim zdezynfekowaniu rąk.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij