Gminny Konkurs Interdyscyplinarny pt. „Coś smacznego, coś naturalnego”

21 kwietnia odbył się w Chorzęcinie Gminny Konkurs Interdyscyplinarny pt. „Coś smacznego, coś  naturalnego”. Tematyka konkursu obejmowała wiedzę z zakresu treści podstawy programowej oraz edukacji ekologicznej na poziomie klas I -III, a także propagowała zasady zdrowego żywienia. Adresatami tego konkursu byli uczniowie klas III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIIa: Milena Piwowarska, Paulina Szewczyk, Hubert Drzazga oraz Bartosz Grudziński wraz z wychowawczynią E.Wysmyk. Konkurs odbywał się w czterech kategoriach, w których zajęliśmy bardzo dobre miejsca.
> Kategoria plastyczna –  Milena Piwowarska –  miejsce II
> Kategoria wokalna –  Paulina Szewczyk  –  miejsce I
> Kategoria  „Znam ten smak” – Hubert Drzazga  – miejsce I
> Kategoria Quiz wiedzowy – Bartosz Grudziński, Milena Piwowarska, Paulina Szewczyk i Hubert Drzazga – miejsce II.
> Ogólnie cała drużyna wywalczyła dla naszej szkoły  II miejsce. Gratulujemy!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij