Gminny Konkurs Ekologiczny

Już po raz 15 w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny. Głównym założeniem przedsięwzięcia jest rozwijanie u uczniów wrażliwości na problemy środowiska, pogłębianie wiedzy z zakresu przyrody, ekologii i ochrony środowiska.

Konkurs składał się z dwóch części – plastycznej i konkursu wiedzy. Jury złożone z opiekunów drużyn  i zaproszonych gości oceniało prace plastyczne wykonane różnymi technikami. I miejsce zajęła  – Aleksandra Zaborowska z ZS Komorów, II miejsce – Zuzanna Szczecińska również z ZS Komorów, III miejsce – Martyna Kamińska z ZSP Smardzewice. Przyznano również dwa wyróżnienia dla Kingi Pełki i Kingi Biniek z ZS Wiaderno.

Do konkursu wiedzy przystąpili uczniowie ze wszystkich szkół gminnych. Po zaciętej walce na pióra zwyciężyła drużyna ze Smardzewic w składzie: Marzena Lis, Paulina Wojtaszek, Ada Bała. II miejsce zajęli uczniowie z Zawady, a III miejsce Wiaderno.

Przyznano dwie specjalne nagrody indywidualne dla najlepszych ekologów, otrzymali je: Hubert Buczyński z Komorowa i Maciej Gołębiewski z Zawady.

Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Tomaszów Maz. wręczył Dyrektor Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół Gminy Tomaszów Maz. Sławomir Piotrowski oraz wice – dyrektorka szkoły Dorota Dyńdo.

Konkurs uświetnił występ uczniów kl. VI z Komorowa propagujący zachowania ekologiczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij