Festyn szkolny „Aktywna sobota z rodziną”

ZS w Komorowie przy współudziale rodziców i SU, po kilkuletniej przerwie, po raz kolejny zorganizował w świetlicy wiejskiej w Cekanowie festyn rodzinny „Aktywna sobota z rodziną”. Atrakcji nie brakowało. O 10.00 na terenie Świetlicy pojawiły się całe rodziny z okolicznych miejscowości, sympatycy szkoły, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Komorowa oraz zaproszeni goście. Oprócz poważnych tematów przygotowanych przez Sanepid, dotyczących bezpieczeństwa na drodze (testowanie alkogogli) i promocji zdrowia czy spektaklu profilaktycznego w wykonaniu uczniów szkoły, na uczestników festynu czekało mnóstwo atrakcji. Od występów artystycznych uczniów i przedszkolaków oraz pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Komorowa i Zaborowa, przez zabawy i gry edukacyjne w strefie relaksu, czesanie warkoczyków, malowanie twarzy, zabawy z animatorem na placu zabaw po show „Mam talent”. Równolegle na boisku odbywały się zawody sportowe, turniej piłki nożnej, dwa ognie oraz stacje sprawnościowe dla wszystkich. Ogromnym powodzeniem cieszyły się warsztaty kreatywne: lepienia pierogów, szycia maskotek, projektowania lasu w słoikach oraz tworzenia masy slime. Tajniki swojej pracy zdradzali strażacy z OSP Tomaszów Maz.-Białobrzegi oraz policjanci z KPP w Tomaszowie Maz.. Przymierzyć policyjną kamizelkę, usiąść w policyjnym radiowozie, czy przez chwilę być prawdziwym strażakiem, to dla młodych osób nie lada atrakcja. Chętnych przy stoiskach służb mundurowych nie brakowało. Całe rodziny korzystały nie tylko z atrakcji i pięknej pogody, ale i smacznych posiłków. Oprócz dań z grilla, kolejka ustawiła się po tradycyjną zalewajkę, zdrowe przekąski, desery i soki przygotowane przez rodziców. Jako że szkoła nosi imię św. Huberta, nie mogło zabraknąć atrakcji jaką był pieczony dzik i tradycyjny bigos, W trakcie festynu trwała loteria fantowa, z której dochód przeznaczony będzie na wzbogacenie bazy dydaktycznej i zaplecza sportowego szkoły. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród dla uczestników loterii. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy rozgrywek sportowych oraz wyłoniono zwycięzców show „Mam talent”. Impreza zorganizowana została dzięki zaangażowaniu i wsparciu bardzo wielu osób. Lista osób, którym chcielibyśmy serdecznie podziękować jest bardzo długa. Są to rodzice, osoby prywatne oraz firmy. To wspaniałe uczucie mieć wokół siebie ludzi życzliwych, bezinteresownych i wspierających działania szkoły. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy.
Zdjęcia z festynu  można oglądać również pod adresem: https://drive.google.com/open?id=1IgAMqPdRLtJR4h_VXvIxy3jSZ-xmbUfg
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij